Булочки від Річарда Бертінета

Злегка солодкуваті та ніжні булочки за рецептом від Річарда Бертінета у нас вдома розлітаються ще теплими: на бутерброди, з вареням чи просто зі склянкою молока

Булочки від Річарда Бертінета

Примітила собі рецепт розхваленого тіста від шефа більш ніж рік тому. Але перша спроба хоч і була їстівною та зовсім не схожою на очікуваний результат.
А побачивши на відео, як Бертінет ВИМІШУЄ ТІСТО, зрозуміла що не скоро наважуся на такий подвиг 🙂
Тим не менш, до тіста я нарешті добралася, насправді все виявилося не так складно як уявлялося, хоча й в кілька разів довше ніж в рекомендаціях. Але результат настільки смачний та ніжний, що затрачених зусиль не шкода ніскілечки

250гр молока (зважувала на вагах)
3 ст.л. (60гр) м’якого вершкового масла
2 ст.л. (40гр) цукру
1 ч.л. (10гр) солі
5гр сухих дріжджів
500гр пшеничного борошна
2 великих яйця

Духовка: 220С. 

1. Молоко розігріти до 39-40С. Всипати дріжджі, цукор розмішати і залишити на кілька хвилин, до утворення пінистої шапочки.
2. Замісити тісто з усіх інгридієнтів. Спочатку тісто буде страшенно липнути та розповзатися. Та в процесі вимішування (спеціальна технологія хе-хе) стане еластичним і зовсім не липким.

3. Готове тісто поставити в змашеній олією мисці для розстоювання на годину (тісто повинно вирости в об’ємі в 2 рази)
4. Коли тісто виросло — треба його обережно обім’яти і розділити на рівні шматочки (16-18шт). Сформувати булочки (скатати кульки, валики, рогалики, зірочки і тд і тп), викласти їх на вкритий пергаментом лист для випічки (врахуйте, що булочки дуже сильно виростають в об’ємі, тому варто залишати великі проміжки між ними). Залишити на годину для підходу.
5. Перед випічкою змастити булочки молоком або взбитим жовтком (я частину ще штройзелем посипала — скатала крихти з борошна, масла і цукру). Випікати в розігрітій заздалегідь духовці до золотистого кольору (12-15хв, автор рекомендує 10-12хв)

Смачного!

М.К.: вимішувала тісто так, як показано у відео, навіть ноутбук задля цього на кухні влаштувала, щоб звіряти правильність процесу. Спочатку вдавалося поганенько, а потім справа налагодилася, навіть сподобалося 🙂 Для отимання належної консистенції тіста — «вправу з киданням» повторила близько 300 разів.

Булочки від Річарда Бертінета: 1 комментарий

Обсуждение закрыто.