Сніданкові секрети: Французький омлет (за рецептами Джулії Чайлд)

Дуже сніданковий рецепт 🙂 От для мене омлет на сніданок — це кулінарна класика, хоч готую його не надто часто. А нещодавно побачила відеорецепт з Джулією Чайлд і так захотілося омлету, що довелося готувати

Французький омлет

Звісно так майстерно як у шефині мені не вдалося приготувати. Справа явно потребує практики 🙂 Але було смачно і нескладно.
Отож рецепт і відео:

на 1 порцію:
2 яйця
дрібка солі і перцю
1 ст.л. води
шматок масла

гарна сковорода-пательня 🙂

1. Розігріти добре сковороду на вогні.
2. В мисочці збити яйця виделкою, додати сіль, перець і воду, перемішати.
3. Розтопити на сковороді масло, так щоб воно гарно змастило дно і стінки сковороди.
4. Вилити збиті яйця на сковороду, дочекатися бульбашок на омлетному млинці (10-15секунд). Після цього почати енергійно рухати сковородою (на відео гарно видно як саме треба рухати 🙂 ) до готовності омлету, у мене це зайняло 1,5-2хвилини і то здається, що я злегка перетримала і рухала не надто енергійно — сковорода масивна важка чавунна.
5. Готовий омлет перевернути на тарілку і подавати. До речі десь колись зустрічала інформацію, що омлет треба подавати на підігрітих тарілках. Я для аутентичності свою засунула в трохи теплу духовку

Смачного!

Сніданкові секрети: Французький омлет (за рецептами Джулії Чайлд): 2 комментария

  1. Класична кулінарія і європейські вимоги — всі страви викладати тілки на підігріту тарілку! Омлет не вдався, і поясню чому. В рецепті дуже мало води. Додайте не одну ложку води, стільки, скільки за обємом яєць, не бійтесь вода омлет не зівсує. Гарно взбийте — буде надзвичайно пухкий і високий.

  2. дякую за пораду 🙂 спробую так приготувати

Обсуждение закрыто.