Чорнично-малиновий квас

Квас — абсолютно літній і такий освіжаючий напій! Звісно можна придбати квас в ближчому ж магазинчику, але ж домашній квас — це значно цікавіше! Готувати вдома квас доволі просто, а задоволення від нього — море, і чудово тамує спрагу в літню спеку.

Чорнично-малиновий квас

Часто експериментую зі складниками, в фаворі у нас імбирно-лимонний смак та яблучний 🙂 А це один з останніх варіантів — з чорницею та малиною… знайшлися в морозилці залишки минулорічних запасів 🙂

на 3л кип’яченої води:
300 гр ягідної суміші з малини і чорниці
150 гр цукру
3гр свіжих дріжджів

1. Ягоди залити гарячою водою, додати цукор, розміщати щоб розчинився і залишити, доки охолоне до кімнатної температури (у мене ягоди були заморожені, тому заливала їх окропом)
2. В склянці дріжджі залити 2-3 ст.л. ягідного настою, залишити на 5-7хв. Влити дріжджовий розчин в ягідну настоянку, ретельно розмішати.
3. Розлити підготовлену суміш в пляшки або в банки (я використовую 2-х літрові, але наливаю по півтори літри, ягоди тетеж добавляю), щільно закрити і поставити на 12 годин в тепле, темне місце.
4. Через 12 годин можна смакувати квас. Зберігати в прохолодному місці (напр. в холодильнику)

М.К.: до речі, такий напій вважається вельми корисним для здоров’я, багатим на вітаміни, особливо групи В. Мама розказувала, що колись в садочках діткам готували напій-шипучку для стимулювання апетиту, з води та розтертих з цукром дріжджів 🙂 тепер такого не практикують, гадаю, що через деякий вміст алкоголю в напої 🙂


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*